м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Дубаї

Нерухомість у Дубаї від 175 000 €

Квартири, таунхауси та вілли безпосередньо від забудовників

Підібрати нерухомість
Процвітаючий ринок нерухомості Дубая пропонує вигідні можливості для отримання високої орендної прибутковості та зростання вартості нерухомості, дозволяючи при цьому насолоджуватися винятковими зручностями та визначними пам'ятками міста.

Вас чекає дубайський стиль життя, про яке ви мріяли

Ви готові долучитися до життя в Дубаї, про яке мріяли? Novalad пропонує розкішні вілли в стильних житлових районах, квартири на набережній Дубай Марина і номери в готелі за голлівудськими мотивами поблизу району Бурдж. Наші привабливі інвестиційні об'єкти мають гарантовану рентабельність проектів до 8%.

Якщо ви шукаєте нове красиве житло, розкішні апартаменти в готелі або об'єкт для інвестицій, надішліть запит в нашу компанію. Незмінно висока якість та неперевершені зручності наших об'єктів обіцяють ідеальне партнерство для тих, хто хоче інвестувати в ринок нерухомості Дубая.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам

Індивідуальний підхід

Наша компанія знайде індивідуальний підхід до будь-якого клієнта та знайде потрібне рішення!

Допомога з документами

Допомога у відкритті банківського рахунку Допомога в отриманні туристичної ліцензії Допомога в офрмленні угоди купівлі-продажу Допомога при оформленні рахунків

Управління вашими апартаментами!

Послуга Консьєрж! Пошук клієнтів на Ваші апартаменти. Заселення та виселення клієнтів. Організація клінінгу у ваших апартаментах. Усунення дрібних побутових поломок. Передача ключів.

Ми завжди на зв'язку

Ви зможете зв'язатися з нами з будь-якої точки світу, і ми допоможемо вирішити ваші проблеми!
Підберіть свою ідеальну нерухомість в Дубаї

Готові знайти своє ідеальне житло? Пройдіть коротке опитування та отримайте індивідуальні варіанти нерухомості в Дубаї за вашими запитами. Нерухомість мрії у парі кліків від вас!

від 175 000 €

ціни за квартири

від 3% річних

Вигідні умови купівлі для нерезидентів в іпотеку

12-25% річних

прибутковість ваших капіталовкладень

ліквідна нерухомість

ціна зростає на 3-4 % на рік
Підібрати нерухомість

Купуйте житло в Дубаї з нашою повною підтримкою

Offline

Ми організуємо індивідуальні перегляди закордонної нерухомості з нашим менеджером. В аеропорту вас зустрінуть і поселять у готель чи апартаменти забудовника. Під час перегляду об'єктів ви ознайомитеся з місцевістю та визначними пам'ятками.

Ви отримаєте всю інформацію про навчальні заклади для дітей, консалтинг юристів, інвестиційні пропозиції з необхідними розрахунками, інформацію про мовні курси тощо.

Для того, щоб дізнатися про подробиці оглядового туру, залиште заявку на перегляд

Online

Якщо ви зацікавлені в покупці житла за кордоном з метою інвестицій і не маєте можливості відвідати країну, ми організуємо для вас online-перегляд. Менеджер Novalad представить вам об'єкт по відеозв'язку і проведе для вас екскурсію за варіантами, що сподобались. Ви отримаєте детальну інформацію про нерухомість та її місцезнаходження.

Зв'яжіться з нами для того, щоб дізнатися докладніше про online-показ та дистанційну купівлю нерухомості і ознайомтеся з об'єктом, що сподобався, вже завтра.

Часті питання про нерухомість в Дубаї

«Золота віза» видається на 5 та на 10 років власникам нерухомості, іноземним підприємцям, інвесторам та вченим. Із «Золотою візою» можна вільно жити та вести бізнес в ОАЕ, відкрити рахунок у місцевому банку та стати податковим резидентом країни з комфортним податковим режимом. Для отримання візи власнику нерухомості необхідно вкласти від 2 млн дірхам. (~545 тисяч USD).

Так, ви можете самостійно звернутися до офісів продажу забудовників. Але в цьому немає особливого сенсу з таких причин: первинну нерухомість багато агентств продають без комісії для покупця

 • найцікавіші лоти забудовник віддає агентствам-партнерам
 • забудовник не намагатиметься давати вам вигідні умови, на відміну від агентства нерухомості
 • Будь-які іноземні громадяни можуть вільно придбати нерухомість у Дубаї у так званих freehold районах. На нашому сайті опубліковані об'єкти на продаж тільки з freehold районів. Ви отримуєте повне право володіння нерухомістю, включаючи можливість перепродажу, здачі в оренду, дарування та передачі у спадок.

  При плануванні купівлі нерухомості в Дубаї, майте на увазі такі додаткові витрати на угоду:

  • мито 4% від вартості об'єкта на користь DLD (ділиться 50/50 між покупцем і продавцем, багато забудовників компенсують цей збір при купівлі новобудови)
  • разові адміністративні та реєстраційні збори DLD ($550 - $1200 залежно від вартості та типу об'єкта)
  Наші брокери розрахують для вас точну суму додаткових витрат за підбір об'єкта.

  Доступні способи оплати нерухомості:

  • Swift-переказ на ескроу-рахунок забудовника
  • Чек за наявності банківського рахунку в ОАЕ
  • Готівка
  • Криптовалюта
  На покупку новобудов забудовники пропонують безвідсоткову розстрочку з мінімальним початковим внеском (зазвичай від 10%). План оплати залежить від конкретного комплексу та зазначений у картці проекту.

  Якщо резидент перебуває за кордоном, сплачувати податок не потрібно. Оплата податку виконується лише тоді, коли нерухомість не призначена для проживання. Щодо комерційної нерухомості, то до неї застосовується 5% ПДВ.

  Основні переваги інвестицій у ринок нерухомості Дубая:

  • У Дубаї не потрібно сплачувати щорічний податок на нерухомість.Після сплати відповідних мит жодних періодичних чи додаткових податків не потрібно.
  • Якщо інвестиції в нерухомість становлять не менше 1 мільйона дирхамів, покупець стає претендентом на отримання резидентської візи ОАЕ. li>Покупець отримує повноцінне право власності. Уряд ОАЕ дозволяє іноземним громадянам купувати нерухомість на тих же правах, що й громадянин ОАЕ. Власник, у свою чергу, має право розпоряджатися власністю на власний розсуд.

  Так, законодавство ОАЕ (закон №26 від 2007 року) дозволяє громадянам інших країн складати власне майно. Складання може здійснюватися як самостійно, так і за допомогою ліцензованої компанії.

  У середньому, поточна доходність від вкладень у нерухомість складає 5%-10% річних. Такий діапазон обумовлений різними умовами та характеристиками конкретного об'єкта: місце розташування та район, інфраструктура, транспортна доступність, клас нерухомості.

  Якщо проект на стадії будівництва, перепродавати об'єкт нерухомості можливо після оплати від 30% від його вартості.

  Документи для перепродажу:

  • NOC Letter від забудовника - лист про те, що власник не має заборгованостей перед забудовником. Вартість документа в середньому становить $1,500
  • Копії паспортів усіх власників та покупця
  • Підготовка договору купівлі продажу з внесенням усіх даних про продавця, покупця, об'єкт нерухомості та додаткові умови. Договір готує агентство

  Типова угода щодо придбання об'єктів нерухомості в Дубаї займає близько 1 місяця з дати підписання Угоди про продаж.

  Основний документ для угоди - закордонний паспорт, що діє. Додатково можуть знадобитися:

  • Виписка з банку
  • Податкова декларація
  • Заповнена банківська форма KYC

  Так, у Дубаї багато банків видають іпотечні кредити, які можуть мати різні ставки та терміни. Кредитують і готові до заселення об'єкти, і нерухомість, що тільки будується. Також надається право на отримання міжнародної іпотеки на нерухомість. Відповідно до чинного законодавства, нерухомість у Дубаї можна придбати в іпотеку іноземним громадянам. При цьому позичальник повинен відповідати вимогам:

  • Резидентська віза.
  • Власна компанія на території держави або офіційне працевлаштування в місцевих компаніях.
  • Сплата початкового внеску. Як правило, не менше 25%.
  • Банки видають іпотеку людям віком від 21 до 65 років (йдеться про найманих працівників). Якщо Ви самозайнята особа, іпотека видається до 70 років.
  • Наявність власності на території держави. Необов'язково відповідати всім вищезгаданим вимогам. Щоб претендувати на отримання іпотеки, достатньо двох-трьох пунктів.

  Якщо ви хочете вигідно інвестувати, краще купувати апартаменти в ділових районах (Downtown, Business Bay, Al Wasl) або на першій лінії туристичних (Beachfront, Dubai Marina, Jumeirah). Для сімейного проживання краще розглядати спокійніші локації (Dubailand, JVC, JLT, MBR City). Для досвідченого покупця з високим рівнем доходів є розкішні варіанти на кшталт Damac Lagoons, Dubai Hills Estate, Damac Hills.

  Якщо ви хочете вигідно інвестувати, краще купувати об'єкт у ділових районах (Downtown, Business Bay) або на першій лінії туристичних (Dubai Marina, Jumeirah). Для сімейного проживання краще розглядати спокійніші локації (JVC, JLT, MBR City, Dubai Creek). Для досвідченого покупця з високим рівнем доходів є розкішні варіанти на кшталт Damac Lagoons, Dubai Hills Estate, Damac Hills, Arabian Ranches.

  Платежі за нерухомість у Дубаї поділяються на два види:

  • щомісячні комунальні за лічильниками (в середньому, для двох осіб близько $180 на місяць без урахування інтернету/TV), актуальні тарифи можна подивитися на сайті Управління DEWA
  • річні за утримання будинку (залежить від рівня ЖК та площі, може коливатися від $0.8 до $10 за квадратний метр на місяць)
  Якихось податків за володіння, здачу в оренду нерухомості в ОАЕ немає.

  Основні види житлової та комерційної нерухомості доступні для купівлі іноземцям на ринку Дубая та ОАЕ:

  • апартаменти (квартири та студії), включаючи брендовані під управлінням готельних мереж
  • вдома (Вілли, таунхауси, дуплекси, котеджі, особняки) у закритих спільнотах
  • видові пентхауси та поверхи (full-floors, half-floors)
  • земельні ділянки під забудову
  • < li>приміщення під магазини, ресторани, кафе та готелі

  Резидентська віза ОАЕ - це аналог ВНЖ, що видається на строк до 10 років і дозволяє власнику жити та працювати в еміратах на постійній основі. Ви отримаєте картку Emirates ID яка є ключем до всіх послуг в ОАЕ (відкриття банківських рахунків, оформлення страховок, отримання податкового резидентства тощо). на 10 років, яка автоматично поширюється і на членів вашої родини. Візу можна продовжувати довічно.

  • Вибувати на території ОАЕ 180+ днів на рік
  • Оформити резидентську візу (обов'язково для фізосіб)
  • Підтвердити адресу проживання на території ОАЕ (рахунки за комун.послуги, договір оренди, св-во про право власності)
  • Підтвердити дохід (через відкриття банк.рахунки та операцій з нього)
  • Подати документи (св-во про власність, св-во про шлюбі, довідка про відсутність судимості в ОАЕ та країні проживання, копія загран., копія медстраховки, копія дій. візи)
  • Нульовий податок на доходи фізосіб та прибуток від дивідендів
  • Конфіденційність про активи та власників
  • Немає ризику потрапити під подвійне оподаткування
  • Захист від автоматичного обміну податковою інформацією

  Основні відмінності різних еміратів для покупки нерухомості:

  • Дубай. Найпопулярніший і найдорожчий. Багато розваг, туристів. Великі можливості для інвестицій та проживання.
  • Абу-Дабі. Ринок нерухомості набирає популярності. Відмінні можливості для інвестування.
  • Рас-ель-Хайма. Гарний та спокійний емірат, покупка вигідна більшою мірою для проживання.
  • Шарджа. Промисловий, консервативний та із суворим мусульманським етикетом.

  Як інвестор ви можете:

  • здавати нерухомість у короткострокову та довгострокову оренду
  • перепродавати нерухомість
  • купувати нерухомість за криптовалюту
  • < li>використовувати розстрочки платежів на новобудови від забудовників

  Райони Дубая з найбільшим зростанням вартості оренди на апартаменти на кінець 2023:

  • Dubai Marina (зростання за рік від 8% до 14% залежно від кількості спалень)
  • Business Bay (від 11% до 15%)
  • Downtown (від 6% до 17%)
  • Dubai Hills (від 14% до 32%)
  • Palm Jumeirah (від 12% до 16%)

  Детальнішу аналітику ви можете запросити в нашому відділі продажів.

  Недороге житло в Дубаї можна доглянути у ком'юніті JVC та Arjan (від $120,000 на старті продажів).

  Середня вартість квадратного метра за популярними районами Дубая на кінець 2023:

  • Dubai Marina - $10,400
  • Palm Jumeirah - $8,000
  • Downtown - $6,900
  • Business Bay - $5,250
  • Dubai Creek Harbour - $6,000
  • Dubai Hills - $5,800
  • Sobha Hartland - $5,300
  • Arjan - $3,800
  • JVC - $3,100
  Шукаєте нерухомість у Дубаї?
  Надаємо безкоштовну консультацію та допоможемо з вибором об'єктів
  Ваше ім'я
  Ваш телефон