м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Іспанія

НЕРУХОМІСТЬ В ІСПАНІЇ ВІД 70 000 €

  • Для відпочинку
  • Для інвестицій
  • Для життя
Підібрати нерухомість

Підберемо нерухомість за вашими критеріями!

Ваше ім'я
Вкажіть свій E-mail
Ваш телефон
Чому вигідно купувати нерухомість в Іспанії

7-12%

прибутковість від здавання в аренду

від 25%

прибутковість від перепродажу

€ 500 тис.

"Золота резиденція"при купівлі нерухомості на € 500 тис.

Купівля нерухомості в Іспанії - це вигідне капіталовкладення з найширшим орендним потенціалом. Ця країна є однією з найпопулярніших точок у щорічному туристичному маршруті мешканців Європи, Америки та Азії. Частка туризму у ВВП Іспанії становить понад 10% і щороку сюди приїжджає від 60 до 100 мільйонів відвідувачів. Тільки вдумайтесь у ці цифри. І це при тому, що іспанські об'єкти нерухомості на порядок дешевші, ніж у тій же Італії чи Франції.

Якщо вас не цікавить заробіток на оренді, і ви підшукуєте житло на Середземному морі для себе та своєї родини, ви також можете купити нерухомість в Іспанії та насолоджуватись сонячним теплим кліматом протягом більшої частини року.

Так чи інакше, для пошуку та купівлі нерухомості на узбережжі працює агентство NovaLad. Ми допоможемо вам підібрати відповідний об'єкт, надаємо повну юридичну підтримку, всебічну допомогу при оформленні угоди та пост-продажному обслуговуванні.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам

Індивідуальний підхід

Наша компанія знайде індивідуальний підхід до будь-якого клієнта та знайде потрібне рішення!

Допомога з документами

Допомога у відкритті банківського рахунку Допомога в отриманні туристичної ліцензії Допомога в офрмленні угоди купівлі-продажу Допомога при оформленні рахунків

Управління вашими апартаментами!

Послуга Консьєрж! Пошук клієнтів на Ваші апартаменти. Заселення та виселення клієнтів. Організація клінінгу у ваших апартаментах. Усунення дрібних побутових поломок. Передача ключів.

Ми завжди на зв'язку

Ви зможете зв'язатися з нами з будь-якої точки світу, і ми допоможемо вирішити ваші проблеми!
Підберіть свою ідеальну нерухомість в Іспанії

Готові знайти своє ідеальне житло? Пройдіть коротке опитування та отримайте індивідуальні варіанти нерухомості в Іспанії за вашими запитами. Нерухомість мрії у парі кліків від вас!

від 85 000 €

ціни за квартири

від 3% річних

Вигідні умови купівлі для нерезидентів в іпотеку

7-12% річних

прибутковість ваших капіталовкладень

ліквідна нерухомість

ціна зростає на 3-4 % на рік
Підібрати нерухомість

Купуйте житло в Іспанії з нашою повною підтримкою

Offline

Ми організуємо індивідуальні перегляди закордонної нерухомості з нашим менеджером. В аеропорту вас зустрінуть і поселять у готель чи апартаменти забудовника. Під час перегляду об'єктів ви ознайомитеся з місцевістю та визначними пам'ятками.

Ви отримаєте всю інформацію про навчальні заклади для дітей, консалтинг юристів, інвестиційні пропозиції з необхідними розрахунками, інформацію про мовні курси тощо.

Для того, щоб дізнатися про подробиці оглядового туру, залиште заявку на перегляд

Online

Якщо ви зацікавлені в покупці житла за кордоном з метою інвестицій і не маєте можливості відвідати країну, ми організуємо для вас online-перегляд. Менеджер Novalad представить вам об'єкт по відеозв'язку і проведе для вас екскурсію за варіантами, що сподобались. Ви отримаєте детальну інформацію про нерухомість та її місцезнаходження.

Зв'яжіться з нами для того, щоб дізнатися докладніше про online-показ та дистанційну купівлю нерухомості і ознайомтеся з об'єктом, що сподобався, вже завтра.

Часті питання про нерухомість в Іспанії

Так, звичайно, можуть. Іспанський уряд дуже лояльно ставиться до іноземних інвестицій в економіку своєї країни, у тому числі до придбання ними нерухомості в Іспанії. Вся нерухомість, придбана в Іспанії, переходить у приватну власність покупця, незалежно від його громадянства.

Будь-які вимоги з боку третіх країн щодо надання інформації щодо володіння нерухомістю в Іспанії відповідно до законодавства є втручанням у внутрішні справи Іспанії. Конфіскація на користь третіх країн приватної власності іноземних інвесторів неможлива, оскільки не має законодавчої бази.

Для укладання угоди купівлі-продажу нерухомості в Іспанії потрібен дуже невеликий пакет документів:
• закордонний паспорт, що діє, з візою (віза підтверджує, що Ви знаходитесь в Іспанії легально);
• ідентифікаційний номер іноземця – NIE.

Достатньо лише чинного закордонного паспорта. Деякі банки можуть вимагати додаткові документи, такі як довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати або довідка з податкових служб про сплату податків у країні резиденції джерел доходів.

Необхідно надати до банку наступний пакет документів:
• довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства про посаду та розмір заробітної плати (у валюті Вашої країни);
• податкова декларація за попередній рік;
• витяг з Ваших банківських рахунків за останній рік;
• свідоцтва про право власності будь-якою іншою нерухомістю;
• свідоцтва про володіння підприємствами, акціями тощо.

Перші два документи є обов'язковими. Перелік документів може змінюватись, залежно від обраного іспанського банку та його вимог. Усі документи мають бути перекладені іспанською мовою та завірені належним чином.

Після того, як обрано об'єкт нерухомості та відома необхідна сума кредиту, надсилаються копії документів покупця до кількох іспанських банків для попередньої оцінки можливості видачі кредиту. Оригінали документів, перекладені іспанською мовою та належним чином засвідчені, необхідно надати в банки особисто після приїзду до Іспанії.

Після позитивного рішення щодо видачі кредиту, на рахунок відділення банку, де було відкрито рахунок, має надійти запрошена сума і вона резервується на день укладання угоди. У призначений день з цього приводу покупця зараховується сума кредиту.

Залишок по угоді знімається загальним чеком, виписаним з ім'ям продавця, і передається у момент підписання нотаріальної купчею і договору з банком на іпотечний кредит. При купівлі нерухомості із залученням іпотечного кредиту вся процедура обов'язково контролюється представником банку, який є присутнім на угоді.

Ідентифікаційний номер іноземця (N.I.E) в Іспанії необхідний всім іноземцям для купівлі нерухомості, оформлення іпотечного кредиту та інших дій, що пов'язані з цим.

Для оформлення N.I.E іноземному громадянину необхідно мати такі документи:
• оригінал та копію закордонного паспорта з чинною шенгенською візою та прикордонним штампом в'їзду до Іспанії (штамп інших країн, що входять до Шенгенської угоди, не годиться);
• дві фотографії 3х4;
• довідка від Нотаріуса про наміри придбати нерухомість;
• два екземпляри заповненої та власноручно підписаної заяви.

Термін отримання NIE може зайняти від кількох днів до двох місяців залежно від міста Іспанії, де Ви його запитуєте (запит можливий лише там, де Ви купуєте нерухомість).

При внесенні застави за обраний об'єкт нерухомості складається приватний договір між ріелтором та покупцем. У ньому описується об'єкт, що купується, його вартість, обов'язки сторін, умови, терміни проведення платежів і підписання нотаріальною купчею.

Процедура купівлі нерухомості в Іспанії регулюється ст. 1454 Цивільного кодексу про купівлю нерухомості із внесенням застави.

Цивільним кодексом також регулюється стан об'єкта нерухомості, що передається. Наприклад, при покупці будинку: кухня передається завжди обладнана необхідною побутовою та сантехнікою, тобто. кухонні меблі, газова або електрична плита, пристрої витяжки, освітлення; санвузли в повному комплекті, включаючи освітлення; наявність всіх вікон, дверей; якщо в будинку до моменту продажу було встановлено систему кондиціювання або опалення, продавець не може їх демонтувати перед підписанням купчої. Теж стосується і саду, який передається з усіма насадженнями, які були в наявності під час перегляду будинку.

У разі продажу будинку з меблями – інвентар та перелік меблів окремо обмовляється сторонами.

У день укладання угоди покупець виписує банківський чек зі свого рахунку в Іспанії на ім'я продавця (копія чека прикріплюється до купчої).

У разі оформлення іпотечного кредиту банк у цей день зараховує необхідну суму на рахунок покупця та одразу виписує чек на ім'я продавця. Представник банку особисто присутній під час підписання купчою у нотаріуса. У день здійснення угоди підписуються два документи: купча та договір з покупцем на іпотеку кредит.
Після підписання купчої або договору купівлі-продажу продавцю передається чек, а він передає новому власнику всі ключі від нерухомості, ордер на право експлуатації даного об'єкта нерухомості та документ на укладання (у разі купівлі первинного житла) або переоформлення (у разі купівлі житла на вторинному ринку ) контрактів на комунальні послуги. Іноді переоформлення контрактів на комунальні послуги нового власника можуть зайняти більше часу, оскільки переоформлення відбувається у кожної інстанції окремо.

Покупець нерухомості в Іспанії вступає у право власності відразу після підписання нотаріальною купчею, і може в'їжджати до свого будинку.

Нотаріус видає власнику копію купчої, а оригінал відправляється до Реєстру власності для реєстрації нерухомості, яка може тривати від 2 до 6 місяців. Після реєстрації у державному реєстрі покупець отримує оригінал купчою.

Банк залишає в себе лише оригінал договору на кредит до виконання зобов'язань (погашення іпотеки).

Процедура купівлі та оформлення нерухомості в Іспанії можлива за нотаріальною довіреністю. Існує кілька варіантів оформлення даної довіреності:
• оформлення у нотаріуса в Іспанії – найпростіша процедура;
• оформлення в іспанському консульстві Вашої країни;
• оформлення нотаріуса у Вашій країні. У цьому випадку для використання в Іспанії довіреність необхідно апостилювати і перекласти іспанською мовою, або легалізувати в країні покупця.

Процедура купівлі нерухомості в Іспанії з отриманням іпотечного кредиту без нього не сильно відрізняються один від одного. У випадку з іпотечним кредитом процедура купівлі нерухомості в Іспанії займає більше часу. Це залежить від банку, який ухвалює рішення про видачу кредиту. Також збільшаться витрати на оформлення угоди, оскільки потрібно буде сплатити комісію банку та супутні витрати (у сумі – близько 3% від суми угоди).

Крім вартості нерухомості, що купується, покупець сплачує такі податки: ПДВ (податок при купівлі нового житла 10%, при купівлі нерухомості на вторинному ринку 7%), інші податки та збори, що сукупно складають близько 2% від вартості житла у разі купівлі без залучення іпотечного кредиту чи 4% у разі кредитування. Ці платежі здійснюються протягом кількох днів після підписання купчої.

Іноземний власник іспанської нерухомості може підписати заповіт, як на території своєї країни, так і на території Іспанії. Обидва заповіти матимуть однакову юридичну силу, якщо вони були оформлені за всіма нормами та законами тієї країни, громадянином якої є заповідач.

Якщо заповіт підписуватиметься на території Іспанії, обов'язково має бути присутнім акредитований перекладач, якщо заповідач не володіє досконало іспанською мовою.

Так, це можливо. Будь-яка кількість фізичних осіб з різними або однаковими правами може бути вписана в купчу. Але варто врахувати, що у разі продажу об'єкта нерухомості надалі буде потрібна згода всіх власників, які брали участь у підписанні купчої.

При покупці житла в Іспанії покупець не потребує дозволу від чоловіка, проте нотаріус зі слів покупця вносить фразу про сімейне становище, ПІБ чоловіка/дружини та пояснення про тип шлюбу (спільне або роздільне володіння майном). У разі шлюбу з роздільним володінням майном (шлюбний контракт) нотаріусу надається копія шлюбного договору.

Важливо, що у разі подальшого продажу об'єкта нерухомості, якщо продавець одружений із спільним режимом володіння майна, то на момент продажу буде потрібно присутність чоловіка/дружини або нотаріальний дозвіл на продаж.

Іноземний власник іспанської нерухомості має право отримати для себе та всіх членів своєї родини (чоловік та неповнолітні діти) річні шенгенські мультивізи. Віза дозволяє вільно пересуватися всіма країнами Шенгенської угоди і перебувати на території Іспанії 180 днів на рік (але не більше 90 днів поспіль протягом півроку).

Шукаєте нерухомість у Іспанії?
Надаємо безкоштовну консультацію та допоможемо з вибором об'єктів
Ваше ім'я
Ваш телефон