м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Агентство нерухомості НОВАЛАД – хто вони?

Головний принцип агентства нерухомості НоваЛад - "З нами надійно! Тому що не одна угода не варта нашої репутації".


Рекомендації клієнтів, позитивна репутація та надійність компанії три головні стовпи на яких стоїть компанія.


Ми несемо ці принципи кожному нашому клієнту в його оселі, з розумінням, що ми покращуємо і допомагаємо нашим клієнтам, а наші сили ми черпаємо з набутого досвіду та професіоналізму. Пройшло понад 12 років з моменту народження компанії. Вона розвивається, приростає досвідом, професійними співробітниками, новими вдячними клієнтами.

Хотілося б відзначити, що з квітня 2021 року наша компанія веде активну діяльність також у місті Київ, відкрито великий красивий офіс у самому центрі столиці на Печерську, вул.Гуссоського, 12/7. Вкладено величезну кількість ресурсів та часу та результат на особу, проведено десятки обмінів квартир місто Чернігів на місто Київ та навпаки. Як показала практика, головна цінність компанії це професійно підготовлені співробітники.


Сьогодні зберігаються незмінними традиції та цінності всієї команди компанії: СИСТЕМНІСТЬ, Гнучкість, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ПОЗИТИВНІСТЬ, ПОРЯДОЧНІСТЬ і звичайно, правила поведінки та технології, що передаються один одному з року в рік і це не декларації, а впроваджені в систему механізми.

Важливий принцип, який визначає роботу агенції «НоваЛад» - НАДІЙНІСТЬ.


У «НоваЛаді» розуміють, стабільність та надійність – важливі цінності для кожного. Особливо коли це дах над головою. І не просто дах, а зручне, комфортне житло, домівка. Місце, де було б приємно та спокійно жити, працювати, ростити та виховувати дітей. Багато Агентств, юридичних фірм, індивідуальних підприємців та приватних маклерів пропонують сьогодні послуги з купівлі-продажу нерухомості. Досвідченій людині часто важко розібратися – до кого краще звернутися. Більшість звертають увагу на вартість послуг, що цілком слушно. Але є й інші показники, на перший погляд, що ніби не мають прямого відношення до надійності, проте на них варто звернути увагу:

• Термін роботи організації – показник її надійності та стабільності. За цей час організація напрацювала значний професійний багаж. Склалася чітка технологія з обслуговування, спрямовану задоволення потреб клієнтів. На своєму сайті «НоваЛад» розповідає про історію свого розвитку, життя агенції, розміщує статті на актуальні теми. За цей час сформувалася велика база даних по об'єктах житлової та комерційної нерухомості по Чернігові та його передмісті, для покупця в агентстві можуть підібрати практично будь-який об'єкт.


• Широкий і повний спектр послуг, що надаються, - значущий фактор для клієнтів.


В агентстві нерухомості «НоваЛад» клієнти отримують допомогу з питань купівлі-продажу житлової та комерційної нерухомості: квартир, будинків, земельних ділянок; агентство проводить експертизу правовстановлюючих документів; оцінку нерухомості; допомога у підготовці необхідного пакета документів; здійснює юридичний супровід угод.


Надання комплексної послуги дозволяє клієнтам вирішити всі питання, пов'язані з нерухомістю оперативно та централізовано. Дуже важливим показником професіоналізму агентства нерухомості є наявність юридичного відділу всередині компанії. Специфіка діяльності агентств нерухомості – консультації, оформлення документів, супроводу угод – безпосередньо пов'язана з юридичною практикою.

Клієнт не знає, де і які юридичні фірми є в місті. Для нього набагато зручніше отримати юридичні послуги у тому агентстві нерухомості, що супроводжує угоду. У «НоваЛаді» є юридичний відділ, в якому працюють юристи, що спеціалізуються саме у сфері нерухомості. Вони консультують клієнтів з юридичних питань, супроводжують усім етапах підготовки угоди до оформлення органів нотаріату.

•Реклама може сказати про фінансовий стан компанії чимало. Потрібно звертати увагу, наскільки активною є організація на ринку, наскільки регулярно вона подає рекламу і в якому обсязі.


• Професіоналізм роботи агентства нерухомості повинен мати документальне підтвердження.

Наявність Сертифікатів, Свідоцтв, Дипломів підтверджують наявність відповідних знань у працівників. Співробітники АН «НоваЛад» здобувають професійні знання, в Навчальному центрі компанії, проходять навчання, відвідуючи семінари, тренінги майстер-класи на професійну тематику, що підтверджується Сертифікатами та Дипломами.

Це дає клієнтам агенції отримання послуги компетентними професіоналами, тільки такі агенти можуть надавати по-справжньому якісну послугу. Як бачимо, щоб агентство можна було назвати надійним та довірити йому вирішення свого житлового питання, воно має відповідати певним показникам. Відповідно до принципів надійності «НоваЛад» побудувала стосунки зі своїми клієнтами.


Агентство нерухомості «НоваЛад» готове взяти на себе всі турботи клієнта, пов'язані з його житловим питанням, та професійно вирішити їх.