м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Ексклюзивний договір

Чим більше агентів продає квартиру, тим швидше буде знайдено покупця. Отже, цей підхід більш правильний і вигідний. На жаль, так думає більшість власників.


Проте насправді все виглядає інакше. Більше того, як фахівець можу сказати, що співпраця з декількома ріелторами – груба помилка власників. Вона завжди призводить до втрати вашого часу та зниження ціни Як це відбувається?


• Ви розміщуєте свій об'єкт на безкоштовних дошках оголошень: в ОЛХ та вказуєте, що ви власник.

• Оголошення привертає увагу, але не реальних клієнтів, а ріелторів та агенцій. Від них починаються дзвінки, кількість яких може сягати кількох десятків на день.


• Хтось із ріелторів приходить самостійно, щоб особисто подивитися та оцінити об'єкт. Хтось «хитрує» і наводить своїх колег та знайомих під виглядом потенційних покупців.

• Ви витрачаєте багато часу на вхідні дзвінки, зустрічі з клієнтами та покази квартири. Накопичується втома, роздратування, ви перестаєте контролювати ситуацію.


• Через деякий час ви виявляєте, що вашу квартиру продає щонайменше 5-8 ріелторів. Кожен із них знижує вартість квартири без вашого відома, щоб зателефонували йому, а не конкуренту.


Висновок: 

Агентства збивають ціну на вашу квартиру, і вона ніколи не продасться за початковою ціною, навіть якщо вона відповідає ринковій. Ви даремно відволікаєтеся на порожні зустрічі і втрачаєте свій час, який ви могли б витратити на свою сім'ю чи улюблену справу.