м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Плануєте купити 1-кімнтатну квартиру, але не знаєте які вони бувають? Тоді ця інформація саме для вас.

У Чернігові 1-кімнатні квартири можна знайти від 20 до 70 кв. м. і більше, у новобудовах вільного планування. Основними типами такого житла є:

  • смарт-квартири
  • малосімейки (малогабаритки)
  • «хрущовка»
  • «брєжневка»
  • «сталінка»
  • покращене планування
  • ЧН серія
  • «чешка»
  • новобудова

Усі ці види мають свої особливості планування, розміри та задовольняють різні потреби покупця. На приклад, смарт-квартира більше підійде для людей, які не хочуть переплачувати за зайві квадратні метри, а цінують комфорт та затишок у компактному, продуманому просторі. В той час, як квартиру в новобудові часто розглядають як вигідну інвестицію та прибутковий актив у майбутньому. Про ці та інші варіанти житла ми детальніше розповімо у постах за #новалад_про_нерухомість

Якщо ви не хочете чекати, то дзвоніть нам прямо зараз і отримайте професійну консультацію прямо зараз.

АН НоваЛад. Коворкінг офіс №1 АН "НоваЛад", пр. Перемоги, 95 , офіс 314, телефони 063-820-85-85, 093-207-02-84

Поговоримо про такий вид житла як смарт-кваритра.

Для Чернігова це порівняно новий вид філософії нерухомості, який характеризується компактними розмірами, продуманим зонуванням, невисокими комунальними платежами та мінімальними, порівняно з стандартними 1-кімнатними квартирами, витратами на ремонт. В найближчому майбутньому очікується реалізація інших проектів у такому форматі, адже він є дуже актуальним та затребуваним.

Якщо говорити конкретно про наше місто, то смарт-житло можна знайти тільки в одному комплексі, що знаходиться за адресою: вулиця Івана Мазепи 72б, в районі КСК.

Перш за все, треба розуміти, що це квартира-студія. Габарити варіюються від 20 до 54 кв. м, та представляють собою 1-кімнатні квартири та 2-кімнатні квартири з окремою спальнею, винесеною на 2 рівень.

Таке житло є більш доступним та економічним, за рахунок невеликої квадратури, що робить його чудовою альтернативою покупки кімнати або ж оренди.

Якщо Вас зацікавив такий вид житла, то дзвоніть нам і ми з радістю покажемо усі доступні варіанти.

АН НоваЛад. Коворкінг офіс №1 АН "НоваЛад", пр. Перемоги, 95 , офіс 314, телефони 063-820-85-85, 093-207-02-84