м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Виберіть тип нерухомості
Ще фільтри

Земельна ділянка біля лісу

  • Земельна ділянка біля лісу. Фото - 1
  • Земельна ділянка біля лісу. Фото - 2
Ексклюзив
USDUAH
Код об'єкта: 4563

Земельна ділянка біля лісу

Продам чудову земельну ділянку загальною площею 10 соток у садовому товаристві Деснянка на землях Новобілоуської сільської ради Чернігвського району та області

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Земельна ділянка розташована на землях Новобілоуської сільської ради Чернігівського району та області у садовому товаристві Деснянка, що розташоване за 1,5 км села Деснянка

Село Деснянка невеличке село з розвиненою інфраструктурою – зупинкою транспорту, школою, сільським клубом, фельдшерсько-акушерським пунктом, магазином, фермерським господарством, упорядкованими вулицями, дитячим майданчиком тощо, розташоване в місцевості з неймовірними краєвидами – оточене лісами, луками, ріками та реліктовими озерами, тому не дивно, що містяни Чернігова облаштовують дачні та садові товариства на околицях цього стародавнього села. Колишня назва села - Сядричі, згадується у подимному реєстрі ще у 1638 році. Село Деснянка розташоване на відстані 13,1 км від районного та обласного центру міста Чернігова.

земельна ділянка розташована на розі доріг, у тому числі – на вже забудованій вулиці садового товариства Деснянка. Ділянка кутова, має вихід до лісу. Зручне місце розташування дозволяє підключення до комунікацій, у тому числі – електропостачання.

З містом та наближеними селами СТ Деснянка пов’язують щоденні маршрути міського громадського транспорту.

Земельна ділянка чудово підійде, як для постійного проживання так і для відпочинку, житлового та дачного будівництва, садівництва городництва та інших цілей.

ДЗВОНІТЬ – МРІЇ ЗДІЙСНЯТЬСЯ!

Євгенія
Експерт з продажу нерухомості

Отримати більше інформації по цьому об'єкту

Надіслати запит