Земельна ділянка у передмісті Чернігова
- Ділянка: 20сот.
- Цільове призначення: Будівництво та обслуговування житлового будинку.
- Дивитись на карті
Земельна ділянка у передмісті Чернігова
Продам земельну ділянку загальною площею – 20 соток, яка розташована між селами Вознесенське та Киселівка Чернігвських району та області
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
1 . Перша згадка про Киселівку датується 1637 роком. В 1635 році київський полковник реєстрового війська, магнат і просвітник, заснував на цьому місці консервний завод, на якому працювало більше 3 тисяч робітникив. Кожному робітнику заводу магнат виділяв по 5 соток землі для будівництва хати. Таким чином було засноване село Киселівка. Завод, на якому варили кисіль, малинове та ожинове варення, компоти і брагу, давав великі прибутки його власнику, завдяки чому він розширював своє виробництво, збільшуючи кількість не тільки потужностей, а й кількість робітників, які наймалися на завод добровільно за відповідну плату. Під час визвольної війни повсталі робітники вбили власника заводу і зруйнували сам завод. Під час воєн з поляками село майже повністю спустошило і в ньому майже нікого не залишилося. Лише після 1679 року в село почали приїжджати селяни й козаки, які відбудували село Киселівка.
Село Вознесеньське виникло, як козацьке поселення у середині XVII століття та вперше згадується в 1669 році в універсалі гетьмана Многогрішного під назвою Свинь. В 1926 році село перейменовано на Володимирівку, а згодом, у 1930 році – в Улянівку. Постановою Верховної Ради України від 17 березня 2016 року, за № 1037-VIII село Ульянівка було перейменовано на село Вознесенське.
2. Села Вознесеньске та Киселівка розташовані на відстані 7 та 14 км від міста Чернігова на землях Киселівської сільської ради. З містом села пов’язані міськими маршрутами. Села мають розвинені інфраструктури та транспортне розгалуження, а також унікальну природну красу з реліктовими озерами та золотими пляжами на березі ріки Десна, соковитими луками та солов’їними гаями.
3. Ділянка розташована на першій лінії. Є можливість підключення до комунікацій. Заїзд асфальтований. З ділянки відкриваються чудові краєвиди.
4. Ділянка підійде для будівництва, саду, городу …
ДЗВОНІТЬ – МРІЇ ЗДІЙСНЯТЬСЯ!
Схожі об'єкти
- 10сот.
Александровка
- 12сот.
Масаны
- 11сот.
Масаны