м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Функції спеціаліста з нерухомості

Почнемо з того, що ріелтори, звичайно ж, бувають різні, дивлячись на кого потрапите. За час нашої роботи дуже часто зустрічав людей, які в минулому на відріз відмовлялися приймати послуги ріелтора,  аргументуючи це тим, що чудово впораються самі. Але, зіткнувшись із низкою проблем та підводного каміння, змінили свою думку. На мене, ріелтор це така універсальна людина, яка виконує роботу як мінімум шістьох спеціалістів.


А кого саме, читайте нижче!


Маркетолог - вивчає ринок, аналізує ціни, пропозиції та попиту. Надає консультації. Робить фотографії, пише рекламні тексти, розробляє рекламну компанію.


Психолог - проводить переговори, допомагає порадою, часто бере участь у вирішенні сімейних конфліктів, пов'язаних з житлом.


Адміністратор – збирає всі необхідні для угоди документи. Взаємодіє з інстанціями, подає док-ти на реєстрацію.


Юрист – стежить за безпекою угоди, перевіряє документи на нерухомість, попереджає своїх клієнтів про можливі ризики.


Менеджер - організовує зустрічі, покази, з'єднує ланцюжки так би мовити, веде переговори з агентами та власниками. 

Інженер - знає як має бути оформлене перепланування, прокладені комунікації, знає властивості будівельних матеріалів та багато іншого. При всьому цьому робота, роз'їзного характеру.

Через багато фактів, все ж таки радимо працювати зі спеціалістом, який знає все і навіть більше, про роботу яку виконує щодня.