м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Як знайти гарного спеціаліста з нерухомості?

Інструкція як знайти хорошого спеціаліста з нерухомості!!!!

Для багатьох з нас квартира — це все, що ми маємо, і втратити її означає перекреслити все те, що ми заробили за все своє життя.

Тому до вибору ріелтора (агента з нерухомості) потрібно поставитися максимально серйозно. Зі свого досвіду можу зробити висновок, що непрофесіоналів на ринку нерухомості дуже багато.


За моїми підрахунками більше 70% угод проходять під девізом «може пронести». Тільки клієнти не знають про це або інший варіант,  часом ще небезпечніше: покластися на «дилетанта». Чому ми, коли їдемо на відпочинок за кордон, дуже ретельно читаємо інструкції про поїздку за кордон в ту чи іншу країну, читаємо відгуки про готелі, туроператора, а коли мова стосується найголовнішого в нашому житті, заходимо в першу-ліпшу компанію і віддаємо всі свої гроші.

Парадокс, одним словом. Як же знайти свого ріелтора? У грамотного брокера є незаперечна перевага в роботі - індивідуальний підхід до кожного, хто звернувся клієнту, задоволення специфічних запитів клієнта. Приватний ріелтор не може дозволити собі масовану рекламу, яку здатні великі фірми з нерухомості. Робота та доходи приватного агента залежать від того, чи рекомендуватимуть його родичам, друзям та знайомим обслужені клієнти.

Рекомендації задоволених клієнтів – основа бізнесу приватного брокера. Ріелтор має бути надійним. Шукайте ріелтора за знайомством, сарафанне радіо – найкраща реклама. Таким чином, ви дізнаєтеся, що потенційний кандидат не шахрай. Адже на ринку нерухомості їх вистачає.