м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Що потрібно знати про Болгарію?

Новий світ у Болгарії...

і на карті Європи!

Діневі Різорт та Святий Влас — Болгарська Рів'єра!

Про Болгарію та про її курортні комплекси -  багато написано й сказано. Зараз Болгарія є найбільш привабливою країною при виборі апартаментів за кордоном. Справді, у Болгарії є велика різноманітність нерухомості та цін – на будь-який смак.

Неповторною окрасою  Чорноморського узбережжя Болгарії -  є нове та надзвичайне місце  – „Діневі Різорт“. Воно сміливо може порівнювати себе з престижними туристичними напрямками у всій Європі.

Більше того! Сімейна компанія „Диневи групп“ має широкі амбіції перетворити це місце на найпрестижніше клубне місце як для життя, так і для відпочинку на всьому чорноморському узбережжі – від української півночі до європейської частини Туреччини на півдні. Саме тут ціни на житло вважаються найкращими цінами на ринку не тільки в цьому районі, а й у всьому Євросоюзі. Болгарія стала членом Євросоюзу із 2007 року.

Кожен рік, апартаменти в „Діневі Різорт“ підвищують зростання цін, більш ніж на 15 відсотків! Таким чином вони приносять добрий прибуток своїм власникам. Ціни починаються з 700 євро за квадратний метр і перевищують 2 000 євро, якщо апартамент знаходиться на першій лінії, враховуючи, що це ціни за 2016 рік. Через один рік ціни знову підвищаться, тому що „Діневі Різорт“ -найелітніше місце наболгарському узбережжі Чорного моря і через це його називають „Болгарська Рів'єра“. Тут наші клієнти не просто купують собі будинок, а й долучаються до ЄС, долучаються до міста-курорту з усіма сімейними цінностями, індивідуальністю та свободою.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Переваги при купівлі нерухомості в Болгарії, чому в Болгарії, а не в Туреччині:

Немає мовного бар'єру - всі люди в Болгарії, і маленькі та літні розмовляють російською мовою, тобто. у шкільній програмі з 2-ого класу дітей навчаютруської мови.

Болгарія перебуває в Європейському союзі.

Найближчим часом і в Шенгені.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Переваги “Діневі Груп” та Святого Власа:

Компанія «Діневі Груп» була заснована у 1989 р. та спеціалізується на розробці інвестиційних проектів, пов'язаних із проектуванням, будівництвом та продажем елітної нерухомості – житлових комплексів. Компанія побудувала понад 25 000 апартаментів на узбережжі та на гірськолижному курорті Пампорово. За 27 років у бізнесі на сьогоднішній день у компанії «Діневі Груп» немає жодного незакінченого проекту, немає жодного обдуреного клієнта чи одного судового розгляду.

У районі „ДиневиРизорт“ є нерухомість від інших забудовників. Дану нерухомість від нашої відрізняє не тільки низька ціна, але і якість будівель, внутрішня інфраструктура, пропоновані зручності та безпека. Ми гарантуємо бездоганний сервіс, надійність, безпеку, цілорічний догляд за тим, що ми побудували і створили.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Куплену нерухомість у «Діневі Різорт» можна здавати в оренду:

Цю послугу з комерційного використання придбаного Вами житла надає наша дочірня компанія – „Лагуна турс“. Незалежно від розташування Вашого житла (на першій береговій лінії або дещо віддаленого від моря), фахівці із задоволенням здадуть Ваші апартаменти в оренду. Звичайно, все це з Вашої згоди.

 • Витрати, пов'язані з ознайомчою поїздкою до Болгарії:

Ми могли б запропонувати Вам вигідний і водночас привабливий варіант візиту до нашого курорту, який гарантує Вам розміщення в найелітнішому та найпрестижнішому місці на болгарському узбережжі Чорного моря, поряд з єдиним приватним яхтовим портом у Болгарії:

Розміщення до 5 днів –50 % від офіційної ціни:

 • К-с «Дольче Віта 2»: Перша лінія моря, категорія 4 зірки.

Типи апартаментів

Сезон А

11.05 – 12.06

02.09 – 30.09

Сезон В

13.06 – 30.06

26.08 – 01.09

Сезон С

01.07 – 25.08

Студія, (2+1 особи)

30 Євро ВР

36.50 Євро ВР

44 Євро ВР

Апартамент з 1 спальнею (макс. 4 особи)

39.50 Євро ВР

44.50 Євро ВВ

54 Євро ВР

 • Готель “Палас”: Перша лінія моря, категорія 5 зірок.

Сезон

Подвійний номер

2+1

Одномісний номер

1

Сімейна студія

4

VIP

Апартамент

2+1

01.07 – 25.08

89.50 Євро

83 Євро

178 Євро

198 Євро

01.05 – 30.06

26.08 – 30.09

81 Євро

72.50 Євро

155 Євро

177.50 Євро

Ціна за добу зі сніданком для Вас становить 50% від офіційної ціни за розміщення до 5 днів.

Трансфер: Стамбул – Святий Влас – Стамбул – ціна 600 євро – мікроавтобус – до 6 осіб

Трансфер: Бургас - Святий Влас - Бургас - ціна 65 євро

Трансфер: Варна – Святий Влас – Варна – ціна 140 євро

У тому в разі якщо клієнти купують нерухомість – трансфер та розміщення за 5 днів будуть за рахунок компанії ДиневиГрупп.

 • Процедура видачі візи:

Щоб отримати візу для поїздки до Болгарії потрібно надіслати нам копію паспорта та точні терміни вашого перебування. Ми надішлемо Вам запрошення від імені нашої компанії. Запрошення разом з авіаквитками, страховим полісом та довідкою з банку – потрібно подати до консульського відділу Болгарії (особисто або уповноважена вами особа), там Ви отримаєте одноразову візу для перебування у Болгарії. Якщо ви вже придбали нерухомість, запрошення від нас непотрібне. Документ про власність / нотаріальний акт / є документом, завдяки якому власники квартири та члени його сім'ї отримують річну візу, без обмежень терміну перебування у Болгарії. З 01.01.2017 р. Болгарія вступить до Шенгенської зони і в цьому випадку дана віза дасть вам можливість перебувати у всіх країнах Європейського союзу.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Обов'язкові витрати на рік для власника квартири:

Власник квартири оплачує 600 євро на рік за утримання комплексу. У цю суму входить: прибирання комплексу, охорона комплексу, електрика та вода спільних частин комплексу, користування паркуванням, басейном та спільними частинами. Також власник оплачує і річний державний податок за свою квартиру – не більше 50 Євро на рік.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Приблизні ціни за комунальні платежі (оплачуються згідно з показаннями приладів обліку) за воду, електрику:

– електроенергія – 0,12 євро за 1 KW

- вода - 1,2 євро за 1 куб. м.

Примітка:

Ціна на деякі продукти:

хліб – 0,50 євро;

Борошно 1 кг. - 0,50 євро;

яйце 1 шт. - 0,12 євро;

Олія соняшникова 1 літр – 1, 25 євро,

куряче м'ясо 1 кг. - 2,60 євро,

цукор 1 кг. - 1 євро,

м'ясо яловичина 1 кг. - 4,50 євро,

Болгарська бринза 1 кг. - 3,50 євро,

черешня 1 кг. – 1,50 євро.

 • Медичне обслуговування в Болгарії для іноземців:

Медичне обслуговування в Болгарії дешевше, ніж в інших країнах Європи. Приблизно медичний огляд коштує 30 Болгарських левів чи 15 Євро. Для відвідування Болгарії необхідно оформити Казахський страховий поліс, який потрібний для отримання візи.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Клімат у Святому Власі та тривалість літнього сезону:

Літній сезон починається з 01 травня і триває до 30 жовтня – 6 місяців.

У містечку унікальний мікроклімат - Святий Влас розташований біля підніжжя гірського масиву СтараПланіна і вершини гір затримують холодні вітри з глибини країни з одного боку, аналітичні цілющого морського повітря - з іншого. Концентрація іонів йоду тут така, що дихати неймовірно легко і для профілактики здоров'я цей ефект є відчутно корисним, особливо для астматиків. Клімат ідеально підходить для лікування захворювань дихальних шляхів та алергії цілий рік.

Унікальна комбінація чистого гірського повітря, морського клімату та гарних пейзажів роблять Святий Влас улюбленим місцем для відпочинку багатьох болгар та іноземців. Літні дні характеризуються тихим і відносно прохолодним ранком, порівняно прохолодним післяобіднім годинником, майже без дощів. Унікально довга, тепла та тиха осінь.

Саме через цей унікальний природний клімат, у 1962 році у СвятомуВласі був побудований Санаторій для лікування захворювань легень.

 • Відкриття банківського рахунку в Болгарії:

У Болгарії немає обмеження для відкриття банківських рахунків. Кожен може зробити це у будь-якому банку: УнікредитБулбанк, Райфайзен банк тощо. Всі ці банки мають філії в Німеччині, Австрії, Італії тощо.

 • Освіта в Болгарії:

Освіта в Болгарії дуже якісна та дешева. У Бургаському Вільному Університеті навчання коштує 1500 євро на рік. А дипломи вищої освіти наших університетів зізнаються у ЄС.

 • Ціни на нерухомість, порівняльна таблиця:

Нижче наведено порівняльну таблицю стабільного підвищення цін на нерухоме майно в Діневі груп, починаючи з 2003 р., коли вартість одного кв. м. була 350 Доларів США, зараз та сама квартира продається за середньою ціною - 1 500 Євро за кв.метр.

Діневі Різорт, Святий Влас

 • Опис комплексів закритого типу:

„Діневі Різорт“, Святий Влас – це новий, збудований з нуля, унікальний новаторський проект міні-містечка, в якому Ви знайдете все найкраще для сімейного відпочинку. Курорт дає можливість не лише здійснити мрію про будиночок на морі, а й долучитися до атмосфери сімейних цінностей та індивідуальності.

На території кожного комплексу закритого типу розташовані басейн,ігрові майданчики для дітей, ресторан, парковка, магазин.

У певних комплексах розташовані фітнес-центр, спа-центр, дитячі майданчики, джакузі, криті парковки

 • Пляжі в „Діневі Різорт“ на всій своїй протяжності відзначені «Блакитним прапором” – це міжнародна нагорода, якою відзначаються пляжі, куди вкладаються спеціальні зусилля, спрямовані на охорону навколишнього середовища. Відмінною особливістю наших пляжів є екологічна чистота, абсолютна безпека, великий вибір зручностей та розваг.

Зрештою, „ДиневиРизорт“ пропонує не лише вигідніші ціни на нерухомість, а й найнижчу вартість проживання в Європі!

Найдешевша вартість проживання в Європі — на відміну від багатьох європейських країн, що залучає покупців з Казахстану порівняно зниженими через кризу цінами.

Майбутнім новоселам, які збираються стати щасливими власниками болгарській нерухомості буде приємно виявити безпрецедентно низькі ціни, при цьому за якісне проживання у всіх аспектах — їжа, товари, послуги, громадський транспорт, медицина, розваги . Користуючись власною нерухомістю та відпочиваючи в Болгарії, покупці реально економлять гроші під час проживання в нашій країні, отримуючи якісний продукт! Жодна інша країна не може запропонувати таку перевагу!


Для пенсіонерів: Болгарія — найпопулярніша країна серед пенсіонерів. Це обумовлюється декількома фактами: ∙ Спрощена процедура отримання ПМП для пенсіонерів із країн СНД, які володіють нерухомістю в Болгарії
∙ Можливість отримання пенсії у Болгарії
∙ Найнижча вартість проживання в Європі — вартість середньої пенсії у КЗ цілком достатня для комфортного проживання в країні, що покриває всі побутові витрати. Пенсіонери, які одержують високі доходи в Казахстані, навіть можуть дозволити собі жити у більшому достатку. Тут вони можуть вести більш елітний спосіб життя, який їм недоступний у власній країні чи іншій країні Євросоюзу. ∙ Доступ до сучасного та добре розвиненого державного медичного обслуговування. Вигідні умови для доступу до приватної охорони здоров'я.
∙ Найнижчі ціни на житло в Європі.

Також слід згадати про легкість оформлення угод без сплати величезних комісій. Ви можете організувати тут новий бізнес, студенти можуть здобути тут платну освіту на європейському рівні, а пенсіонери мають право на довгострокове проживання.

Ми любимо Болгарію! І ви її також полюбите, як і ми! І ми готові підписатися під кожним словом, адже всі ті чудові моменти справді присутні у цій прекрасній країні!!!