м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Виберіть тип нерухомості
Ще фільтри

Земельні ділянки біля мальовничоїї ріки Снов

  • Земельні ділянки біля мальовничоїї ріки Снов. Фото - 1
  • Земельні ділянки біля мальовничоїї ріки Снов. Фото - 2
USDUAH
Код об'єкта: 4040

Земельні ділянки біля мальовничоїї ріки Снов

Продам окремі земельні ділянки на мальовничому березі ріки Снов загальною площею – 124 соток (1,24 га) та 136 соток (1,36 га), поряд затишного села Клочків Чернігівського району та області.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Село Клочків розташоване в чудовому сонячному куточку Чернігівського району на правому березі ріки Снов на відстані 2-х км від пмт Седніва та 25-ти км від міста Чернігова. Має розвинуту інфраструктуру – оздоблені і освітлені вулиці, дороги і виїзд до траси міжміського сполучення, село газифіковане, у селі є магазин, клуб, школа, храм та медпункт

Оточені садочками та квітниками будинки села, використовуються містянами для дачного відпочинку, а неповторна захоплююча природа своєю красою приваблює туристів

Ділянки розташовані в чарівному природному куточку біля ріки Снов, що є найчистішою рікою Європи

Земельні ділянки — не паї – надані та приватизовані з земель резервного фонду з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, що дає можливість безперебійної зміни цільового призначення та отримання дозволу на забудову, підключення до комунікацій. Ділянки можуть бути продані окремо.

Ці ділянки є вигідною інвестицією. Ділянки ідеально підійде для туристичного бізнесу: зелений туризм, будівництво туристичного комплексу, бази відпочинку тощо.

Зміна клімату вносять свої корективи в наше існування. В багатьох країнах Земної кулі виникає проблема дефіциту питної води. Село Клочків, як і уся Чернігівська область України, є унікальними у цьому сенсі. Унікальність цієї місцевості полягає в її багатстві на чисельні річки, озера, джерела прісної води.

Единий товар, який неможливо виробити в його неповторній природі є земля!

ДЗВОНІТЬ - МРІЯ ЩОДО ПРИДБАННЯ ЧУДОВОЇ ДІЛЯНКИ БІЛЯ ВОДОЙМИ ЗДІЙСНИТЬСЯ!

Євгенія
Експерт з продажу нерухомості

Отримати більше інформації по цьому об'єкту

Надіслати запит