м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
UA
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Виберіть тип нерухомості
Ще фільтри

Земельні ділянки на землях Друїдів

  • Земельні ділянки на землях Друїдів. Фото - 1
  • Земельні ділянки на землях Друїдів. Фото - 2
  • Земельні ділянки на землях Друїдів. Фото - 3
  • Земельні ділянки на землях Друїдів. Фото - 4
  • Земельні ділянки на землях Друїдів. Фото - 5
  • Земельні ділянки на землях Друїдів. Фото - 6
Ексклюзив
USDUAH
Код об'єкта: 4784

Земельні ділянки на землях Друїдів

Продам три чарівні земельні ділянки біля реліктових озер, що утворилися із старого русла ріки Десна на стародавніх землях кельтів та друїдів у селі Друцьке Іванівської сільської громади Чернігівського району та області площею - 9,3сотки, 18,96 сотки та 42,91сотки, ціною 1500, 2000 та 3000$ за ділянку відповідно

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Назва села Друцьке походить від санскриту – стародавньої літературної мови, яка належить індо-іранській гілці індоєвропейської мовної сім’ї. Дру, в перекладі з санскриту, є дерево, друцьк – ліс, Друцьке – лісове село на березі ріки Десна. У кельтів «дру» – це дуб, який вважається священим деревом, а «друїд» – це жрець. Саме у цій частини Чернігівсщини трапляються сліди бритської групи кельтів, назва місцевості (топонім) – Чемер або Чемерата. Вважається, що кельти та скіфи мають одне етнічне коріння.

Село Друцьке засноване до 1689 року вихідцями з Друцького князівства, яке заселили втікачі з Київа від татар ще у 1240 році.

Лісове село Друцьке розташоване на мальовничому березі ріки Десна на відстані 25 км від Іванівської Сільскої ради та 38 км від міста Чернігова в екологічно чистій місцевості.

Село має централізовані електро- та газопостачання, у кожному дворі колодязь з джерельною водою, у селі є магазин, церква, медпункт, у школу до Іванівки дітей щодня возить шкільний автобус.

Земельні ділянки розташовані у межах населеного пункту, перша, друга лінія до водойми – не паї, чудово підійдуть для будівництва житлового, дачного, садового, рибацького будинків, розведення саду, городництва та інших цілей. Є можливість підключення до комунікацій.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ – МРІЇ ЗДІЙСНЯТЬСЯ!

Євгенія
Експерт з продажу нерухомості

Отримати більше інформації по цьому об'єкту

Надіслати запит