м. Київ вул. Сергія Гусовського, 12\7
м. Чернігів пр-т Перемоги, 95, оф. 314
Сертифіковане агентство
"Асоціації Фахівців Нерухомості України"
Сертифіковане агентство "Асоціації Фахівців Нерухомості України"

Болгарія

НЕРУХОМІСТЬ В БОЛГАРІЇ ВІД 29 000 €

  • Для відпочинку
  • Для інвестицій
  • Для життя
Підібрати нерухомість

Підберемо нерухомість за вашими критеріями!

Ваше ім'я
Вкажіть свій E-mail
Ваш телефон
Чому вигідно купувати нерухомість в Болгарії

12-17%

прибутковість від здавання в аренду

від 25%

прибутковість від перепродажу

€ 300 тис.

Вид на проживання Болгарії при купівлі нерухомості на € 300 тис.

Нерухомість на продаж та в оренду на морі та по всій Болгарії

Купити нерухомість в Болгарії - забезпечити собі щасливе, комфортне життя в тихому містечку або курорті на березі моря, далеко від суєти мегаполісів. Ціни на нерухомість у Болгарії, як ніколи, доступні. Купівля нерухомості в Болгарії - чудовий варіант, як для постійного проживання, так і для відпочинку всією родиною. Novalad пропонує Вам широкий вибір об'єктів нерухомості: вторинна нерухомість та квартири від забудовника з повним юридичним супроводом та гарантією чистоти угоди.
Що ми пропонуємо своїм клієнтам

Індивідуальний підхід

Наша компанія знайде індивідуальний підхід до будь-якого клієнта та знайде потрібне рішення!

Допомога з документами

Допомога у відкритті банківського рахунку Допомога в отриманні туристичної ліцензії Допомога в офрмленні угоди купівлі-продажу Допомога при оформленні рахунків

Управління вашими апартаментами!

Послуга Консьєрж! Пошук клієнтів на Ваші апартаменти. Заселення та виселення клієнтів. Організація клінінгу у ваших апартаментах. Усунення дрібних побутових поломок. Передача ключів.

Ми завжди на зв'язку

Ви зможете зв'язатися з нами з будь-якої точки світу, і ми допоможемо вирішити ваші проблеми!
Підберіть свою ідеальну нерухомість в Болгарії

Готові знайти своє ідеальне житло? Пройдіть коротке опитування та отримайте індивідуальні варіанти нерухомості в Болгарії за вашими запитами. Нерухомість мрії у парі кліків від вас!

від 85 000 €

ціни за квартири

від 3% річних

Вигідні умови купівлі для нерезидентів в іпотеку

7-12% річних

прибутковість ваших капіталовкладень

ліквідна нерухомість

ціна зростає на 3-4 % на рік
Підібрати нерухомість

Купуйте житло в Болгарії з нашою повною підтримкою

Offline

Ми організуємо індивідуальні перегляди закордонної нерухомості з нашим менеджером. В аеропорту вас зустрінуть і поселять у готель чи апартаменти забудовника. Під час перегляду об'єктів ви ознайомитеся з місцевістю та визначними пам'ятками.

Ви отримаєте всю інформацію про навчальні заклади для дітей, консалтинг юристів, інвестиційні пропозиції з необхідними розрахунками, інформацію про мовні курси тощо.

Для того, щоб дізнатися про подробиці оглядового туру, залиште заявку на перегляд

Online

Якщо ви зацікавлені в покупці житла за кордоном з метою інвестицій і не маєте можливості відвідати країну, ми організуємо для вас online-перегляд. Менеджер Novalad представить вам об'єкт по відеозв'язку і проведе для вас екскурсію за варіантами, що сподобались. Ви отримаєте детальну інформацію про нерухомість та її місцезнаходження.

Зв'яжіться з нами для того, щоб дізнатися докладніше про online-показ та дистанційну купівлю нерухомості і ознайомтеся з об'єктом, що сподобався, вже завтра.

Корисна інформація про Болгарію

Етапи придбання нерухомості за кордоном
Співробітники АН «НОВАЛАД» допоможуть у виборі нерухомості, знаючи специфіку будівництва та розташування апартаментів у комплексах. ...
Що потрібно знати про Болгарію?
Новий світ у Болгарії... і на карті Європи! Діневі Різорт та Святий Влас — Болгарська Рів'єра! Про Болгарію...
Вигоди придбання житла у Болгарії
УНІКАЛЬНІСТЬ МІСТА. "Діневі Різорт, Святий Влас" - це новий, збудований з нуля, інноваційний проект міні-міста, де ви знайдете...
Часті питання про нерухомість в Болгарії
Ви плануєте переїхати до Болгарії на ТМП чи ПМП?
У цьому випадку ліпше купити нерухомість в одному з великих міст: Софія, Варна, Бурґас, Несебр або Поморіє. Якщо хочете відпочити від шуму міста, підійде нерухомість у великих курортах узбережжя. За останні роки інфраструктура курортних комплексів розвинулася достатньо для цілорічного проживання.
Варто шукати апартаменти у житлових комплексах у розвинутих курортних районах країни: Сонячний Берег, Святий Влас, Несебр. Саме тут найбільша кількість туристів у сезон. Що стосується гірськолижних курортів, то безумовним фаворитом є Бансько! Якщо хочете купити будинок, то ліпше обирати розвинуті села у передмістях Варни та Бурґаса

Для цієї мети краще купити апартаменти не дешевше 40 000 – 50 000 € у одному з популярних у туристів комплексів, що розташований поблизу берега (не більше 400 метрів). А ось коли набувати нерухомість у гірськолижному районі важливо враховувати відстань від апартамента до підіймача!
Для життя у Болгарії на пенсії підходять великі міста на узбережжі з розвинутою інфраструктурою (Варна або Бурґас) або їхні передмістя. Нерухомість на Півдні Бурґаської області дешевше ніж у Варненській. Можна купити квартиру у звичайних багатоквартирних будинках без такси підтримки, але ліпше у розвинутих житлових комплексах з хорошою територією та охороною. У другому випадку завжди є кого спитати (керівника), якщо з’являться якісь проблеми.
Ціни на нерухомість у Болгарії напряму залежать від місцерозташування (і від регіону, і від узбережжя). Наприклад, квартира або вілла на курортах Бурґаської області коштує дешевше, ніж аналогічне мешкання у Варненському регіоні.

Якщо Ваш бюджет не більший 25 000 €, то краще шукати варіанти на Сонячному Березі. Коли ваш бюджет складає від 30 000-40 000 € модна розглянути нерухомість у Святому Власі, Несебрі, Равді, Бялі, Царево, Поморіє, або закупівлю квартири у Бурґасі та Варні поряд із морем.
Окрім ціни власне об’єкта, набувач має такі витрати:

- Муніципальний податок на перехід прав власності (3% від вартості у нотаріальному акті);
- Послуги нотаріуса (не більше ніж 1,5% від ціни об’єкта);
- Реєстрація об’єкта у службі «Вписування» (0,1% від вартості об’єкта);
- Післяпродажна реєстрація нерухомості (до 300 €).
Зараз громадян України пропускають до Болгарії по будь-якому документу, що підтверджує особистість (закордонний паспорт, внутрішній паспорт), з вимогою обов’язкової реєстрації у відділі поліції після приїзду в країну.
У цій ситуації болгарський уряд спростив перебування українців на території Болгарії. Щоб отримати ППП на рік із можливістю продовження, громадянин України має зареєструватись у відділені поліції за місцем перебування й отримати індивідуальний номер (тип ППП).
На підґрунті отриманого у поліції індивідуального номеру громадянин України може відкрити рахунок у будь-якому болгарському банку. Ми рекомендуємо Райффайзенбанк, позаяк він пропонує українцям безоплатне обслуговування рахунків.
Шукаєте нерухомість у Болгарії?
Надаємо безкоштовну консультацію та допоможемо з вибором об'єктів
Ваше ім'я
Ваш телефон